بلاگ

آخرین اخبار و مقالات ما را دنبال کنید.

blog-post image

آغاز کار کتابخانه عددی

کتابخانه عددی در دی ماه 1395 با هدف ایجاد آرشیوی گسترده از کتاب های مرجع در رشته های مختلف تخصصی راه اندازی شد. البته سایت عددی از سال 1390 برپا شده بود، اما ایجاد آرشیو گسترده ی کتاب با حجم 900000 کتاب زمانبر بود و تا پخته شدن و رسیدن به نتیجه ی نهایی که امروز در اختیار کاربران قرار گرفته است مسیری طولانی پیموده شد.


کتابخانه عددی شامل کتاب های انگلیسی مرجع برای 24 سرشاخه ی علمی از جمله ریاضی، شیمی، فیزیک، پزشکی، مهندسی، زیست شناسی، کامپیوتر، حقوق و ... است. طبقه بندی کتاب ها به سختی و عمدتا با استفاده از برنامه های کامپیوتری انجام شده است. همچنین بخش عمده ی اطلاعات مندرج در صفحه کتاب ها با استفاده از برنامه نویسی و هوش مصنوعی گردآوری شده اند پس ممکن است خطا نیز در میان آن ها یافت شود. اگر با خطا مواجه شدید یا کتابی که دریافت می کنید با آنچه درباره ی آن خوانده اید مطابقت نداشت از ما ناراحت و عصبانی نشوید! به سرعت به پشتیبانی گزارش کنید تا پشتیبانی موضوع را بررسی کند. ما به سرعت پیگیر کار شما هستیم و نمی گذاریم از ما ناراضی باشید.


ما هم مثل شما دانشجوایم و الان اول راه هستیم. خیلی جاها به کمک شما نیاز داریم. اگر به هر نحو و دلیلی تمایل داشتید با ما تماس بگیرید، یا اصلا اگر تمایل داشتید برای ما مطلب بنویسید، از طریق ایمیلinfo.adadiir@gmail.com با ما مکاتبه کنید. معمولا آنلاین هستیم و خیلی سریع جواب می دهیم.

تیم پشتیبانی کتابخانه عددی